Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 24hetes kismama vagyok 28napos...

24hetes kismama vagyok 28napos betadine kupot irt a nôgyogyaszom aztan lehetne h. flóra helyreallítót hasznalni?

Figyelt kérdés
Mar a terhessegem alatt ez lesz a kb 8. Kúrám hüvelykupok hasznalataból mar szinte mindent irtak az orvosaim. Talan ha a 28napos kura letelik hasznalhatnek helyreallitot es hatha elmulna mar. Szerintetek?

2018. okt. 4. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elmúlni, mert a betadin csak fertőtlenítő.
2018. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben keresnék egy normális orvost. A Betadine kúp egy nagyon erős szer. Mindent kiírt, sőt, ha hüvelygyulladásod van, még ki is fog marni. Én egyszer használtam, sírva szedtem ki magamból és nem használtam soha többet, hiába orvos írta fel.

Olyan orvoshoz menj, aki csinál hüvelykenet tenyésztést, abból látszik, hogy milyen kórokozóval van dolgod (nagy a gyanúm, hogy neked ilyet nem nagyon csináltak, csak hasra ütésre írtak fel hüvelykúpot), akkor kaphatsz célzott kezelést és természetesen akár terhes vagy, akár nem, ha fertőzésed van és kapsz rá kezelést, utána alap a hüvelyflóra helyreállítás. Mint ahogyan ha antibiotikum kúrán leszel bármikor, akkor is ajánlott az antibiotikum kúrával egyidejűleg, hogy ne alakuljon ki tőle gombás fertőzésed.

Amúgy nemi életet éltek a pároddal? Mert ha igen, akkor ő is kezelve volt minden esetben? Mert ha nem, akkor azért nem gyógyulsz meg soha, mert oda-vissza dobáljátok egymásnak a fertőzést.

2018. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van mert mar hasznaltam betadinet es semmit sem segitett. Igen egyszerre voltunk kezelve nem is volt bajom 1honapig aztan vissza jott de akkor Cliont irtak fel . Nem tenyesztettek semmit folyton ezt csinaljak velem. Mehnyakgyulladasom is van arra viszont nem mondanak semmit. Mar magyon elegem van szinte mindennap siras kornyekel.
2018. okt. 4. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor olyan orvoshoz menj, aki csinál tenyésztéses vizsgálatot. Annak az eredménye megmutatja, hogy milyen kórokozód van, milyen számban, ezáltal kaphatsz pl. baktérium esetén antibiotikumot, gomba esetén gombaölőt, kevert fertőzés esetén mindkettőt, illetve nyilván a kórokozók mennyiségétől függ, hogy milyen dózisban kell kapnod.

Sőt, ha rám hallgatsz, nem is nőgyógyászhoz mész, hanem inkább bőrgyógyászhoz. Ők is foglalkoznak hüvelyi fertőzésekkel és náluk alap, hogy megnézik ezeket a dolgokat és elvégzik ezeket a vizsgálatokat. Sőt, ők ott helyben mikroszkóp alatt is meg tudják és szokták vizsgálni a mintát, illetve ezen felül küldik vizsgálatra.

2018. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom ennek nagyon orulok hogy leirtad mert pont holnap reggel kell mennem borgyogyaszatra mivel bor herpeszem is van. Nagyon beteges kismama vagyok sajnos . :(
2018. okt. 4. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!