Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha 20 evesen nem voltam...

Baj ha 20 evesen nem voltam még nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

2018. okt. 4. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha szűz vagy és nincs semmiféle panaszod, akkor minek mentél volna?
2018. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha élsz szexuális életet több mint egy éve akkor igenis gond, illene elmenni. Ha még nem, akkor nem nagy baj, de a biztonság kedvéért elmennék, max azt mondja az orvos hogy még ráér :)
2018. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) csak biztosra akartam menni:)
2018. okt. 4. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem,ha még szűz vagy,vagy ha nincs panaszod,de azért célszerű lenne 1-3 éven belül ha még szűz lennél akkor is elmenni orvoshoz.


Jó hallani hogy nem csak olyan lányok vannak akiket 15 évesen már rendesen kezelgetnek.Majd megtalálod az igazit.

2018. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

"de azért célszerű lenne 1-3 éven belül ha még szűz lennél akkor is elmenni orvoshoz"


Akkor tulajdonképpen minek? Ráér akkor, ha elkezdi a nemi életet, nem? Mármint ha addig nincs semmi panasz.

2018. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
#5 csak egy tipp: rákszűrés. :)
2018. okt. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szűzeknél is tudnak rákszűrést végezni,kisebb,rugalmasabb kacsával erre gondoltam én is.
2018. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!