Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez az átlátszó...

Mitől lehet ez az átlátszó kocsonyás váladék?

Figyelt kérdés

Különböző panaszaim vannak (diffúz hajhullás, pattanás, alkalmanként fájó has, évi 1x-i kimaradt menzesz, fáradékonyság, ingerlékenység, ekcéma, reggeli hányinger) endokrin kivizsgálásra el lettem küldve, elvileg nem az a gond, most góckutatásom lesz, de az még két hét. Utánaolvastam a petefészekgyulladásnak, és a tünetek stimmelnek is.

Az egyetlen dolog, amit nem értek, mitől lehet, az az, hogy alkalmanként szokott lenni egyfajta tömörebb nagyjából féldiónyi méretű átlátszó kocsonyás valami odalenn... ezt nem tudom hova tenni, aggódom miatta. Az endokrinológus nem tudta hova tenni, a háziorvos sem. Aggódnom kellene emiatt? Nagyon félek, hogy ez az a folyád ami petefészekgyulladásnál van írva, és műtét lesz belőle. Rákszűrésemnem volt még, nem élek szexuális életet.



2018. okt. 4. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Peteéréskor van ilyen..
2018. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt olvastam, az a helyzet, hogy pár napja ért véget a menstruációm. Nem valószínű, hogy az okozza.
2018. okt. 4. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
2 Váratlan peteérés is szokott lenni. Nem törvényszerű a középidő.
2018. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!