Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miután megujjaztak, véreztem....

Miután megujjaztak, véreztem. Lehetséges, hogy felsértette a hüvelyfalam az ujjaival?

Figyelt kérdés
Nem voltam már szűz mikor ez történt, mivel azoknál az ujjaknál járt már bennem nagyobb dolog is. Bár nem emlékszem az első alkalomkor, hogy kellemetlen lett volna a behatolás. Nem véreztem az első együttlét során. A fentebb említett ujjazás pedig sajnos elegég durvára és kontrollálatlanra sikerült az illetőnek, mivel erősen ittasak voltunk közben. Lehetséges, hogy azért véreztem mert felsértett? Ugye véletlenül sem azért mert még meg volt a szűz hártyám és átszakította? Ismétlem sokkal nagyobb méret is járt már bennem mint az a két ujj. Valakinek egyébként volt már tapasztalata, hogy ujjazás közben kárt tettek volna bennetek, lányok, mert túl durván csinálták?

2018. okt. 19. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2018. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Máskor vágja le a körmeit
2018. okt. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy felsértett.

Én is jártam igy, csak nőgyógyászati vizsgálaton. Nem is mentem vissza ahhoz az orvoshoz többet. És én sem voltam már szűz, az első behatolás alkalmával pedig volt vérzésem.

2018. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja lehetséges
2018. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. okt. 19. 15:39




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!