Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora konkrét méretei...

Mekkora konkrét méretei vannak a Mooncup vagy a Ladycup nevű intim tölcséreknek?

Figyelt kérdés
Átmérő, és szár nélküli hossz, valamint ml-ben a befogadóképesség érdekelne. Ja, és a nagyobbik méreté. Ezeket a paramétereket ugyanis egyik weblapon sem találtam meg.
2010. jún. 24. 13:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
oh eről még nem is hallottam , mindjárt utána nézek.
2010. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
9%

Jól átgondoltad, hogy ilyet vegyél?

Nyilvános wc-ben hogy cseréled majd? Erre válaszolj légyszí, kíváncsi vagyok.


15/L

2010. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
első vagyok, hát nem találom hogy valahol le lenne írva, de ahogy elnézem két méret van belőle, és kb annyit bír el mint egy tampon. ha 25 év alatt vagy és nincs gyereked akkor az s-es méret kell, sztem ez mindenkinek megfelelő méretben.
2010. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
mondjuk tényleg para amikor ezt tisztítani kell :S
2010. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Kedves 15/L!


Már most is intim tölcsért használok, igaz, egy másik fajtát, de pont azért, hogy nyilvános helyen is diszkréten és higiénikusan tudjam cserélni, vennék még egyet. Amúgy egy darabbal is megoldható, egyszerűen viszel magaddal a wc-be egy fél literes palackban vizet, és kész. De mivel neked még 15 évesen valószínű nincs olyan erős vérzésed, mint nekem 2 szülés után, el sem tudod képzelni, milyen az, mikor ki sem tudsz mozdulni az első 2 napban otthonról, mert a super plus méretű tampont óránként kell cserélned! Ezzel az intim tölcsérrel ez az idő legalább elfogadható, 3-4 óra. Egyszerűen nincs más választásom. Amúgy meg szeretem is. Míg nem próbáltad, nem tudhatod.

2010. jún. 24. 14:08
 6/33 A kérdező kommentje:
Azért érdekelne a befogadóképessége ml-ben, mert a MeLuna-ét ( amit most használok ) pontosan tudom, össze szeretném hasonlítani ezekével. Amúgy a MeLuna is jó, csak olvastam valahol, hogy mivel a másik kettő orvosi szilikonból készül, puhább az anyaga.
2010. jún. 24. 14:10
 7/33 anonim ***** válasza:
52%

Pedig képzeld, nekem is óránként kell cserélni a super plus tampont :D Havonta hiányoztam suliból mindig 1-2 napot.

Igazából én is szemeztem ezzel a bigyóval, csak hát szerintem nem épp higiénikus fertőtlenítés nélkül visszatenni.. :S

De lehet itthonra beszerzek egyet.. :)


15/l

2010. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
35%

Közbeszólnék egy kicsit

15 éves lány nehogy már összehasonlítsa a vérzését egy felnőtt nővel aki szült is már. a felnőtt nő tudja milyen 15 évesen menstruálni de te nem tudod milyen 2 gyerek után. Úgyhogy ne vitázz

2010. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Bátran biztatlak, próbáld ki! És még valami: járj utána, nincs-e véletlenül endometriózisod, vagy hormonális problémád. Azért 15 évesen ez még nem normális. Attól meg ne félj, hogy nem higiénikus, mert sokkal higiénikusabb, mint a tampon. Ezeknek a "bigyóknak" :-)) az anyaga ugyanis olyan, hogy a kórokozók képtelenek megtapadni rajta, ellentétben a tamponnal, amiben hemzsegnek! Csak összehasonlításul: Biztos tapasztaltad már, hogy a tamponnak van egy fura szaga. Nos, ezt a vért megtámadó és lebontó kórokozók teszik, míg az intim tölcsérnél, még egy teljes éjszakás használat után sincs semmilyen szag. És hidd el ( mert én sem hittem, míg ki nem próbálta,m ) még az éjszakát is kibírja!!! Pedig előtte egy párszor leamortizáltam sajnos az ágyunkat :-(((
2010. jún. 24. 14:17
 10/33 A kérdező kommentje:
Ne bántsd, hisz neki is lehet ilyen gondja. Sajnos ismerek olyan fiatal lányt, akit 18 évesen operáltak endometriózissal mert olyan vérveszteséget szenvedett, hogy többször elájult a suliban. ( sajnos mivel én is gyógyult endometriózisos vagyok, tudom, hogy ilyen előfordul )Én meg inkább tényleg arra biztatom, irány egy jó nőgyógyász! Ennek utána kell járni.
2010. jún. 24. 14:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!