Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata ezzel a herpesz elleni vitaminkúrával?

Figyelt kérdés
Ajakherpesszel küzdök havi szinten több alkalommal is. Régen szedtem rá gyógyszert de nem igazán használt, így abbahagytam.Menstruáció előtt állandóan kijön, ha nem tudom kenőccsel vagy teafaolajjal visszaszorítani. Multivitamint, c-vitamint rendszeresen szedek. Találtam a neten egy herpesz elleni kúrát, ezeket kellene szedni:C-vitamin naponta 2-6×1000mg plusz bioflavonidok, E-vitamin naponta 100-600 I.E., Lysin naponta 3-4×500mg, Cink 100mg két hétig , B-vitamin komplex naponta 3-4x étkezés előtt. Továbbá kellene még megfelelő mennyiségű A-vitamint, kálciumot, magnéziumot és szelént bevinni. Csak nem írja pontosan a cikk, hogy mennyi ideig kellene ezt alkalmazni. Valaki próbálta már? Esetleg tapasztalatok? Kinek mi segített a gyakran jelentkező ajakherpesszel szemben?

2018. okt. 21. 23:14
 1/1 anonim válasza:
100%
Régebben én is küszködtem az ajakherpesszel, bár nem annyira mint te. Egy kúra Epavirt szedtem be. Nekem bevált.
2018. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!