Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magán nőgyógyásznál hogy...

Magán nőgyógyásznál hogy működik a gyógyszer felírás újból?

Figyelt kérdés
Szeptemberben voltam eloszor nogyogyasznal gyogyszert feliratni, maganhoz mentem ahol egy asszisztens nonel kellett idopontot kerni, de akkor vizsgalatot is csinalt.Ha elfogy a gyogyszer akkor ugyanugy kell idopontot kerni vagy csak fel kell hivnom az orvost az o telefonszaman?
2018. okt. 22. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket szerintem (az asszisztenst), és mondd meg, hogy milyen fajta gyógyszerre lenne szükséged, ő mondani fogja, hogy mikor menj be érte. Nem tudom, hogy minden magán nőgyógyásznál így van-e, de az enyémnél a gyógyszer felírásáért is külön fizetni kell.
2018. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én dokimnál úgy van, hogy van egy munkahelyi telefonja (ezt hívhatják a betegek) és ezt magánál hordja, ezen tudod elérni, rendelési ideje alatt amikor bejelentkezni is kell pedig az asszisztensnő kezeli. Nem kell a gyógyszerért előre bejelentkezni, csak fel kell hívni, hogy van e pl aznap rendelés, vagy mikor van legközelebb, mert akkor azoknak akik szóltak rendelés előtt felírja, neked meg csak oda kell menni és az asszisztens odaadja. Nekem ingyenes is a recept, mert amúgy is hozzá járok. De szerintem ha nem szólsz oda is felírja soron kívül, kb 2 perc. Nem tudom a te orvosodnál hogy működik, de akiknél jártam magánrendelésen 4-5 magánnál mindenkinél így volt.
2018. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Az én orvosomnál ez úgyvan, hogy nem kell időpontot kérnem, hanem amikor magánrendelése van (szerda és péntek) megjelenek a rendelőben és ő 2 vizsgálat között felírja nekem. Asszisztenciája nincs
2018. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy házi orvos is felírja ha oda könnyebben eljutsz.
2018. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!