Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Undorodom az ételektől a...

Undorodom az ételektől a menzeszem első szakaszában. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Alapban sem vagyok nagy evő, vékony alkatom is van. A menzeszem alatt viszont kriminális a dolog. Egyszerűen undorodom az ételektől és az evés gondolatától is rosszul vagyok. Leginkább a felvágottak azok, amikre rá se tudok nézni.

Ma van az első nap, pirítóson meg abonetten élek reggel óta, mert mást nem bírok megenni. De egy nap pirítós meg abonett után most este rá se bírok nézni erre a kettőre. Próbáltam vacsorát keresni, de egyszerűen mindent undorítónak tartok, főleg a húst és a tejtermékeket. Valószínűleg eszek egy kis kekszet és annyi lesz a vacsora..

Más is van így a dologgal?

Hozzá kell tenni hogy a húst néha akkor se tudom megenni ha nincs meg, menzesz alattt meg eléggé puffadok is..


2018. okt. 22. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én előtte egy héttel alig eszek. Amint elmúlik, megint jó az étvágyam.
2018. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
En is igy vagyok mint te is.
2018. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előtte van hogy egy hét vagy előtte pár nap én is étvágytalan vagyok nincs olyan étel amire azt tudnám mondani hogy hú ezt vagy azt megenném , de ettől független eszem rendesen max reggelit picit kevesebbet mint amit álltalában ...szedsz havibaj előtt vitamint amugy? Nekem az első nap 2 vagy 3 órán át brutál. Próbáld meg hogy szedsz d vagy c vitamint egyébként vashiány is okozhat étvágytalanságot.
2018. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!