Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon aggódom mivel ebben a...

Nagyon aggódom mivel ebben a hónapban kétszer jött meg a menzeszem! Volt egy kis gondom, bevettem egy Escapelle gyógyszert, orvos nélkül! Nem tudom ehhez lehet közé a második menzeszem ék! Van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés

2018. okt. 24. 16:18
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Minek írna ide ki bárki is kamu dolgokat?
2018. okt. 24. 17:57
 22/27 anonim ***** válasza:

Mindennap többet is kiírnak...

De inkább lássuk ki válaszol a KAMU kérdésedre és mit, ha1 csak a moderátorok le nem törlik.

2018. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A lórúgásnyi hormon miatt volt a 2.vérzés.

Azt nem értem,hogy egyrészt miért nem vagy képes normálisan,felelősségteljesen védekezni,másrészt miért nem lehet elolvasni azt a szros betegtájékoztatót,ami még az interneten is fent van.

Ha elolvastad volna,nem kellett volna kiírnod a kérdést,ugyanis a "nagyon gyakori" mellékhatások között fel van tüntetve a :"rendkívüli vérzés a következő menstruáció jelentkezése előtt"

2018. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Azért nem tudja elolvasni a tájékoztatót, mert nincs is nála az eseményutáni.

Azt ugyan nem adnak recept nélkül.

2018. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Lehet akármilyen ismerősöd, vényköteles gyógyszert nem fog a két szép szemedért adni.

(#10 mondjuk ez fura, Cataflamot mindig recept nélkül veszek, nem is vényköteles, amennyire tudom)


Kérdező, miért jó kamukázni?


Ha komoly lenne, már rég elolvastad volna a betegtájt, és/vagy elmentél volna dokihoz, gondolom.

2018. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

A Cataflam dolo nem vényköteles, ami 25 mg-os. Az 50 mg-os verzió az vényköteles.

[link]

[link]

2018. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#26

Áhh, így már értem, köszi. :)

2018. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!