Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Peteérésem első napjától a menstruációm utolsó napjáig tart általában a mellfájdalmam. Most viszont később kezdett el fájni a mellem és késik is 4 napja.

Lehet attól mert később volt pé.-m ezért később is jön meg?

(Nem publikus miért de terhesség kilőve)



2018. okt. 25. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem evszakonkent változó a tünetem. Télen kevésbé fáj a hátam a hasam, -nyáron majd meg halok annyira. A mellem van hogy előtte pár nappal fáj, Van hogy közepidoben . Időjárásra is érzékeny vagyok . Na ebből azt akarom kihozni hogy nekem se volt mindig így ez változott, és normális ha NÉHA nem normális:) a mensest meg sok minden befolyásolja. Stessz,gyógyszerek

Nekem tea befolyásolta. Ha terhesség kizárva akkor miért aggódsz?

Mindenkinek más, a peteérés is ha később van van akinek ugyanúgy megjön,van akinek később.

Nincs miért aggódj szerintem de ha zavar pár nap múlva menj nodokihoz.

2018. okt. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen lehetséges , bâr a mellfájdalom inkább menstruáció elötti. Klimax esetén is felborulhat és gyakori a mellfájdalom. Továbbá hormonzavar, tulzott stressz miatt is lehetséges.
2018. okt. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Minden alkalommal menstruáció előtt kezd fájni körülbelül 10-12 nappal.

21.-én kellett volna megjönnie de előtte 4 nappal kezdett fájni.

Szóval igazából progeszteron hiány miatt aggódom. 1 éve volt már ugyan ilyen csak akkor 10 napot késett és 11. napon jött meg. Csak akkor nem volt jele, mellem sem fájt. Remélem megjön megint és nem szükséges orvoshoz mennem. :( Nagyon szépen köszönöm Nektek a segítőkész válaszokat!

2018. okt. 25. 00:49
 4/6 anonim válasza:

Kedves kérdező ha rá stresszel csak rosszabb.

Mindenre rá kell várni, de ha nagy gondot jelent mindenképp orvos.

2018. okt. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahány napot késik a menstruáció, annyival később volt a peteérés is.

Peteérés után két héttel jön meg.

2018. okt. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen tavaly nyáron, akkor 11 nap késéssel jött meg. Lehetséges, hogy megint a késői pé-m lesz a ludas?
2018. okt. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!