Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a fehér folyás? 17L

Normális a fehér folyás? 17L

Figyelt kérdés

Évek óta megvan nekem régen is kerdezgettem hogy normális-e stb

De annyira zavaró hogy valamit éppen csinálok és érzem hogy folyik és olyankor olyan lesz a fehérneműm és zavaró.

Minden nőnek vagy folyása?

Nagyon higiénikus vagyok és meg szűz

Hogy evvel mit lehetne csinalni?

Olvasgattam róla de semmilyen színe nincs ilyen átlátszó/fehér



2018. okt. 27. 16:07
 1/9 anonim válasza:
0%
Nőgyógyásznál voltál?
2018. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Ha még nem voltál nőgyógyásznál akkor menj el.

Viszont barátnőmből kiindulva, neki is sok a folyása, nem beteg, csak egyszerűen sok neki, nála is szokott olyan lenni, hogy érzi, hogy na akkor most kifolyt egy pici, ezzel nem tudsz mit tenni, tisztasági betét.

2018. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
75%
Ha nem érzel égő, csípő, viszkető érzést akkor nincs baj, ez természetes.
2018. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
természetes a folyás. viszont ha elég sok és túró szerű az nem egészséges. a sokat úgy értem hogy nem csak 1-2 csíkban, hanem ilyen nagy foltban.
2018. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz, az egy totál természetes fehérfolyás. Tisztítja a hüvelyt, és véd a fertőzésektől. Minden nőnek szinte minden nap van valamilyen mennyiségben. Az állaga és a mennyisége az egész ciklus során változik. Ez a normális.
2018. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Na nehogy már ezzel orvoshoz küldjétek!
2018. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké akkor köszönöm

Nem nőgyógyásznál meg nem voltam de nemtudom anyukám mit szólna hogy én meg minek akarod oda menni stb

2018. okt. 28. 10:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván ha fertőzésed lenne, nőgyógyászhoz kellene menned. De ezesetben felesleges. Anyukád előtt pedig ne legyen kellemetlen erről beszélni.
2018. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omjazmin válasza:
Én 57 éves vagyok, soha nem voltam "száraz". Ha élsz nemi életet, bizony van kis folyás. Viszont ha gyakori és zavaró,orvos nem talál semmi különösebb okát, nekem a diabeteszt úgy fedezték fel, hogy az is okozhat folyást. Jobb ellenőriztetni, és évente rutin labor.
2019. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!