Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat feltehetően a...

Mitől fájhat feltehetően a méhszájam?

Figyelt kérdés
Sziasztok 20 éves lány vagyok és 4 hónapja van párom. Előtte több mint két évig single voltam, (nemi aktusom sem volt ez idő alatt, sem semmi más) ! 3 hónapja szörnyű hasi fájdalmaim vannak amit vizsgálnak hozzá tennem amióta hasi fájdalmaim vannak híztam is hasra.. elsősorban alhas és köldök környéki erős fájdalmaim vannak... mivel nem sűrű az aktusunk ezért nem is figyeltem különös mód rá mert ettől függetlenül is fáj néha az együttlét ami problémát is okozott, hisz nem tudtam úgy rá hangolodni a páromra,de az utolsó aktus után most észre vettem h nem fájt egész nap a hasam és ahogy be hatolt ahova kell,egy hatalmas nyomás érzést éreztem ami méh szájtol indult és köldökig ért.... :'( Lehetséges h ott lehet a probléma, és sajnos az együttlétek csak elő hozták ezért fáj már együttlét nélkül is a hasam? A fájdalom jelege szúró, nyomó, görcsös érzés, emelett rengeteg fehér folyásom is van... :( (nőgyógyásznál jártam már rutin visga gyulladásos nincs, eltérést nem latot, emelet rák szűrés is jó lett kB egy hónapja,de ezt nm említettem neki mert mindig is fájt az együttlét, egyedül most figyeltem fel rá mert most kifejezetten nagyon fájt, pedig óvatos volt a párom!!! Valakinek volt már hasonló? Mi lehet a baj?

2018. okt. 28. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szamitastechnikai oldalrol nezve, ha egy sima USB csatlakozot akarsz egy mini-USB helyere bedugni, az okozhat hasonloan fajdalmas problemat (a penztarcadnak pl javitasi koltseg).

Nogyogyaszati szempontbol, a fajdalmat kb 10millio dolog okozhatja. Ha kizarolag kozosuleskor van fajdalom, akkor a par leggyakoribb ok:

a) nem jo vagy keves az elojatek (a parod tul hamar akar beled hatolni)

b) tul nagy meretu a huvelyedhez kepest es serti a mehnyakszajat (hosszutavon rakos elvaltozas lehet a sorozatos allando serulesek miatt)

c)valami miatt tudat alatt elutasitod ot (tudom, hogy szereted meg milyen ciki mar szinglinek lenni, de lehet, hogy hosszutavon beleorulsz, ha nem jo a szex es megis eroltetitek)

d) ahogy a rovatot sem tudtad kivalasztani, lehet, hogy mas egyeb dologra sem figyelsz, es akkor lehet meg 9.999.999 ok a fajdalomra.

2018. okt. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz újra, mondj el neki mindent. Ez nem játék.
2018. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már járok orvoshoz de sajnos még csak most jön a java... (a kategóriát direkt úgy választottam hisz nem feltétlen a szex alatt fáj hanem attól függetlenül is, csak nem ilyen erősen)... A nőgyógyász nem talált eltérést,elvileg minden rendben, ő fertőzésre gyanakodott de negatív lett az is...egyedül a méhen belül látott 6-8 mm es foltokat de azt mondta nincs baj... Köszönöm mégegyeszer, rendesek vagytok... Ment a 👍!!
2018. okt. 30. 03:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!