Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem figyeltem és samponnal...

Nem figyeltem és samponnal mostam meg a nunumat, már nem piros, de nagyon kiszárította a nyálkahártyát, olyan mintha megégett volna :- ( most csak sima vízzel mosom. Rendejön magától? Nem akarok rá tenni semmit

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanígy jártam pár napja. Nekem pár órán belül minden oké lett szerencsére és én is sima vízzel mostam másnap. Harmadnap mar szagtalan intimmosoval fürödtem.
2018. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%

Sziasztok. Pasi vagyok!

Intimosakodot lehet venni minden drogériában. Direkt ezért én már rég azzal mosom a kigyot

2018. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rendbe fog jönni.

De ha nem szeretnéd sima vízzel mosni, akkor a babáknak való gyógyszertári fürdető krém is nagyon jó erre! Hidratál, helyreállítja a kiszáradt területet.

Sűrű krém, picit higitani kell vízzel.

2018. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

te jó ég mi lehet azokba a samponokba :D

Amúgy rendbe fog jönni

2018. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem marad ilyen :-(gondolom pár hét amig regenerálódik
2018. okt. 28. 13:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem dörzsölted bele pár nap alatt helyrejön, velem is megesett sajnos. Utána csak vízzel mostam, meg gyógyszertárban vettem érzékeny bőrre fürdőkrémet, a nagyajkakat azzal bekentem kívül és nagyon hamar elmúlt.
2018. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vízzel mosd. Nem kell semmiféle szer rá.
2018. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
lecserődik ott is a bőr? még mindig csúnya olyan mint amikor a száj kicserepesedik
2018. okt. 30. 15:49
 9/11 anonim ***** válasza:
A bőr mindenhol lecserélődik. De nem gondolnám, hogy a sampon ennyire durva dolgot okoz. Szerintem ez más lesz. Majd nőgyógyászhoz.
2018. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9/9 kénes sampon volt :-(
2018. okt. 30. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!