Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek az baj, ha egy...

Szerintetek az baj, ha egy majdnem 14 évesnek még nem jött meg?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nekem már rég megjött (kb. 4 éve), de unokatesómnak még nem. Nem szoktunk egymád előtt szégyenlősködni, nőböl vagyunk

2018. okt. 28. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális. Neked négy éve jött meg? Nekem 7 és én is 16 vagyok. Volt osztálytársamnak csak 15 évesen jött meg. Mindenki más.
2018. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 11-12 éves koromban jött meg.

Viszont volt egy olyan osztály társam aki 16 éves volt és még akkor se volt meg neki még ki se volt fejlődve!

Most meg nagyob a melle mint nekem.

Sok olyan lányt ismerek akik tőlem idősebbek voltak és még nem volt meg nekik volt aki velem egy idős volt és nem volt meg neki..

Majd idővel jön az ha kell.

2018. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13 éves kor az átlag. (Szóval ha holnap megjönne neki, akkor teljesen átlagos időpontban történne) Ettől fölfele és lefele is vannak eltérések 2-3, vagy mégtöbb évvel akár. Mondjuk kb. 16 fölött (ha addig se jött meg) ajánlatos leánykarendelésre ellátogatni, hogy van-e valamilyen orvosilag indokolható oka
2018. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük a válaszokat
2018. okt. 29. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem,csak nemileg későn érő,fejletlen,ritka,de előfordul.

Olyan 16-17 éves korára ha nem jönne meg neki menjen el endokrinológushoz

2018. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!