Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kínzó mellkasi fájdalom,...

Kínzó mellkasi fájdalom, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete tartó jobb oldali alsó borda körüli fájdalom

Levegővételtől fáj, nevetéstől nagyon fáj..

Állva még kibírható de feküdni nagyon fájdalmas...

Mi lehetne a baj?



2018. okt. 28. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott speciel a máj van, de az nem fáj akkor sem, ha gáz van vele. Ezzel menj el a körzeti dokihoz mindenképpen. Itt csak találgatni fog néhány ember. Egyik haveromnak hasonló tüneteket okozott egy részleges izomszakadás, olyan helyen, ahol nem is gondolta, hogy van izom.
2018. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg gyomoregesed nincs? Amikor elfekszel a reflux miatt befolyhat egy kis sav a gyomrodbol a nyelocsovedbe es marhatja a kisebesedett gyomorszajadat/nyelocsovedet. Ha iszol egy kis hidegvizet, nem erzed, hogy husitene?
2018. okt. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló volt és kicsit összetett volt a problémám...volt egy hörgőgyulladásom és tüdőgyulladásom is. A sok köhögestől, orrfújástól úgy meghúztam az izmokat, hogy egyik reggel az ügyeleten kötöttem ki, mert levegővételnél is fájt és szúrt az egész mellkasom.


Nem biztos, hogy neked is ez van, mindenképp nezesd meg a háziorvossal, majd ad beutalókat ha kell!

2018. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!