Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fele akkora az egyik...

Miért fele akkora az egyik mellem, mint a másik? 16/l

Figyelt kérdés

A jobb oldali B-s, és szép formája van. A bal oldali pedig A-s talán(vagy kisebb), és formatlan.

Mi lehet ennek az oka? Tudom, hogy senkinek sem egyforma, de nekem nagyon szembetűnő. Változni már valószínűleg nem fog, régóta így van már.

A mindennapokban is nagyon rossz ez, nem tudom, hogyan oltozkodjek, hogy takarjam. Rendes melltartót nem hordok, mivel az nagyon kiadja, csak sportmelltartot. Önbizalmamra sincs jó hatással. Barátom még nem volt és még egy ideig nem is lesz valószínűleg, de már most nagyon félek tőle, hogy mit fog gondolni erről. Az is kar, hogy csak a plasztika a megoldás, nem akarnék idegen dolgot/anyagot a testembe tetetni, de lehet mégis ez lesz.

Anyámnak nem ilyen, bár ez nem hiszem, hogy örökletes lehet.


2018. okt. 29. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
még bőven változhat. amúgy totál random.
2018. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem hiszem, hogy változni fog. Már nagyon régóta megvan az eltérés.:/
2018. okt. 29. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
azért én orvossal megnézetném, biztos ami fix
2018. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló, ráadásul nem is egy irányba állnak. Kamaszként én is utáltam.


A szivacsos félig pushup melltartó sokat segít a tartásán (amelyikben egységes a szivacsréteg, hogy szép formát adjon, de nincs az alsó rész extrán kitömve, hogy a nyakadba nyomja - bár neked kisebb melled van még korodból adódóan, azt is ki lehet próbálni végül is). Nyilván így sem egységes, az egyik oldalt szép formát ad ez a fajta melltartó, míg a kisebbet "igazgatom" néha napközben, de arra mégis jó, hogy a látványos különbséget elnyomja, hordok normális, nőies felsőket is, meg lehet találni, hogy neked melyik áll jól. (Nekem pl. azok nem, amikhez a klasszikus szép kerek mellív kell, mert olyanom nincs, de egy hosszított V-nyak, csónaknyak vagy éppen bő sálnyakú felsők tök jók lehetnek, utóbbi a ráncokkal az egyenlőtlenséget is szépen kendőzi.)


Persze melltartót vásárolni halál, mert nem mindegy a szabás, ugyanaz a méret is tök másképp tud állni, úgyhogy ha véletlenül találok egy jót, abból rögtön hármat veszek. :D


Viszont van párom is, őt egy percig nem zavarta, soha nem tette szóvá. :) Szóval emiatt ne keseredj el, ez nem fog gátolni a pártalálásban.

Persze elsősorban neked kell megbékélned magaddal, ha nem megy, és anyagilag megengedheted, akkor nem kell kizárni a korrekciós műtétet. Bàr azzal mindenképp várj még pár évet, a tested változik még, nég nincs meg a végleges formájuk (nyilván nem fog eltűnni a különbség, de attól még fejlődésben vagy).

Én már beletörődtem, hogy nekem ez jutott, lehet vele élni azért. :) Meg ha egyszer terhes leszek, szoptatok, azoktól is fognak változni, én amiatt sem műtetném meg. Meg pénzem se lesz soha annyi, de az mellékes. :)


Szóval, fel a fejjel! Ne rejtőzködj, optikailag lehet rajta javítani, ha ez megvan, a kicsit több magabiztosság jön vele, aztán minden más is. :)


28N

2018. okt. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Küldj képet, így nehéz megmondani. :D
2018. okt. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
5. A kis kukkoló.
2018. okt. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, van ennél nagyobb baj is. Tudom, ez nem vígasztal. Én tutira megmutatnám egy plasztikai sebésznek és várnám javaslatát. Ha viszont baromi drága, akkor meg nincs más megoldás, mint elfogadni magadat. Gondolj arra, hogy viszont van két lábad és karod.
2018. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az orvos segítene bármit is? Tud ezzel csinálni valamit?

3. Valaszolonak nagyon köszönöm a tanácsokat!:)))

Utolsó:igazad van, én is mindig mikor látok valakit aki nyomorek, és még úgy is el, dolgozik, atertekelem a dolgokat. De azért mégis...:/

2018. okt. 30. 19:55
 9/9 anonim ***** válasza:
én nem plasztikai sebészre gondoltam, hanem normál orvosra. lehet van valami komoly a háttérben, ami ezt a nagy méretkülönbséget okozza. jobb biztosra menni
2018. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!