Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati rákszűrésen...

Nőgyógyászati rákszűrésen megvizsgálják a melleket is? Mit kell mondani ahhoz, hogy megvizsgálják?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem minden doki vizsgálja meg,pedig kellene!Kérd meg,hogy vizsgálja meg!Vagy a mensi elmúltával te is vizsgálhatod.Felemeled a kezed és a hónaljaddal együtt körkörösen áttapintod.Csomót,fájdalmas részt keress.Szólj Anyukádnak is,hogy ezt rendszeresen csinálja mert a mellrák nagyon alattomos!!!
2008. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Símán mondod, hogy vizsgálják meg a melledet is. Ezt szeretik elfelejteni.

De én már azt is hallottam, hogy állítólag az fele annyira sem megbízható, mintha önvizsgálatot tartasz.

2008. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szűrővizsgálatra is és mikor az önvizsgálatot csinálod arra figyelj, hogy ne mensi után közvetlen menj hanem kb közép időben.
2008. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem vizsgálták meg. Azt külön szokták szerintem, amikro mammográfiára megy az ember.
2008. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg mindenkinek magának kéne vizsgálni minden hónapban kb a középidőben.
2008. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!