Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ilyen sok fehér...

Mitől van ilyen sok fehér folyásom?

Figyelt kérdés
Mitől van olyan sok fehér folyásom. Észrevettem azt, hogy a menzeszem után nincs fehèr folyásom, de amikor már eltelik kb egy hét akkor annyira sok van, hogy a bugyim is nedves lesz, pedig teszek tisztaságit. De amikor màr kéne legyen menzeszem, akkor megáll, de szerintem ez normális. Csak azt nem tudom, hogy normális-e az, hogy ilyen sok fehér folyásom van...Kérlek értelmes válaszokat írjatok
2018. okt. 31. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont attól is lehet, hogy a menzesz után is betétet használsz, ezért nem tud jól szellőzni a rendszer. Szokj le róla és menj gyakrabban pisilni, akkor nem lesz zavaróan sok.
2018. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha nem teszek tisztasàgit, akkor át van ázva a bugyim
2018. okt. 31. 15:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pisilés után megtörlöd. Hány perccel utána van átázva? Tökmindegy. Próbáld ki, hogy ha nem használsz állandóan betétet, akkor egy idő után (de ez nyilván nem fog menni egyik napról a másikra, ha évek óta a folyamatos betéthasználatra szoktattad rá magadat) nem lesz átázva ugyanannyi perc után, csak sokkal később.
2018. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktattam rá magam, mert nem használok mindig, csak amikor látom hogy tènyleg nagyon rossz
2018. okt. 31. 16:13
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez normális, van aki ilyen, peteérés körül nekem is elég sok van, kell tisztaságit használnom egy hétig kb. Mensi előtt -után alig van.

Nálam legalábbis minden oké odalent, esetleg nézesd meg magad nődokival, de ha más tüneted (kellemetlen szag, viszketés,stb.) nincs, nem hiszem, hogy gond ez.

2018. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tehát kb a ciklusod közepén több a fehérfolyás. Hát igen, ezzel jár a peteérés. Ez teljesen normális.
2018. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Olvastam hogyha kellemetlen szagú, vagy ha viszket akkor megyek el dokihoz. De nem tapasztaltam egyiket sem. Csak nagyon zavar hogy ennyire sok van.
2018. okt. 31. 17:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondom, ez normális. Peteéréskor minden nőnek több a fehérfolyása.
2018. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Olyan relatív, hogy kinek mennyi folyás számít még normálisnak. Ha nem kíséri kellemetlen érzés, viszketés ami gyulladásra, fertőzésre utal, akkor hát biztos normális, de ki tudja. Nőgyógyásznak megemlíteném.
2018. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat:))
2018. okt. 31. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!