Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szem alatti hatalmas lila...

Szem alatti hatalmas lila táskák. Mit tegyek? Ez használna?

Figyelt kérdés

Volna egy nagy gondom.

Kicsi korom óta hatalmas lila táskák vannak a szemem alatt.Semmi köze nincs a kialvatlansághoz allergiához,egyszerüen csak vannak.Ezmiatt nagyon rosszul érzem magam,mert nagyon elronditja az arcomat és suliba is és mindenhol olyanokat mondanak ami nagyon rosszul esik,de igazuk van mert szörnyen nézek ki.:(

Mit tehetnék????Hiába pihenem ki maga akármennyire vagy bármi mindig olyanok.

Esteleg ha szemránctalanitóval kenném az használna?

vagy van vkinek vmi tippje?

Léccci segitsetek!


2010. jún. 25. 09:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amugy 18/L vok.
2010. jún. 25. 09:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem tudsz vele kezdeni. Nagyon vékony a bőr a szemed alatti részen és átlátszanak a hajszálerek. Esetleg keress meg egy kozmetikust, biztosan tud jó tanácsot adni, hogyan tudod korrektorral javítani "képileg".
2010. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a bőrödhöz hasonló korrektort használj, szépen eltünteti a kékséget. Asszem a 2 számú korrektor jó színű, én olyat szoktam.:)
2010. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. jún. 25. 11:05
 5/11 anonim ***** válasza:
iszol eleget? napi 2 liter folyadék sokat használ
2010. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen iszok böven:S
2010. jún. 25. 16:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, szem alatti táskákra jó a jegelés, bár a te esetedben, hát nem tudom. Kozmetikustól kéne tanácsot kérned, vagy pedig a bőrgyógyászaton érdeklődni. Háziorvosodnál voltál már ezzel?
2010. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Még nem de ismervén a háziorvosomat nem is megyek hozzá ilyennelXD.

A jegelést kipróbálom.Köszi

2010. jún. 28. 18:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs mit:) Egyik barátnőm mondta nekem is, hogy ez jó, bár neki fáradtságtól jött elő ez a probléma, meg sminkelte is kicsit, szép lett.

Húha, hát ha nem bízol a háziorvosodban, akkor talán a bőrgyógyászhoz kellene menni. Lehet, hogy felírna rá egy kenőcsöt vagy akár szemcseppet is.

2010. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Rendben:)

Veszteni ugy sem veszthetek vele:)

Köszönöm szépen:)

2010. jún. 28. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!