Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Agusztusba 2x menstruáltam 11 nap telt el a 2 között. Szeptemberbe normális volt. És most az október kimaradt. Köze lehet hogy agusztusba 2x jött meg? Vagy esetleg a stressz?

2018. nov. 5. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A menstruációd nem tudja, hogy egy hónap 30-31 napos. Nem azért nem jön meg, mert augusztusban 2x jött meg. Hány napos volt a szeptemberi ciklusod? Illetve most hanyadik ciklusnapon vagy?
2018. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és azt kimaradt hogy néha görcsölök és olyan érzésem van mintha meg akarna jönni és folyna. De mégse.
2018. nov. 5. 10:32
 3/8 A kérdező kommentje:
A szeptemberi 5 napos volt. És most a 13.napon vagyok
2018. nov. 5. 10:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdeztem, hogy a menstruációd hány napos volt, hanem hogy a ciklus hány napos volt. Ha most a 13. napon tartasz, akkor nem értem, mi a problémád. Egy ciklus átlagosan 21-35 nap közötti hosszúságú. Összevissza beszélsz.
2018. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy írom hogy te is érsd. Legutoljára szeptember 20.-a körül volt meg. Ami azt jelenti hogy október 20.-a körül kellett volna megjönnie. Nem értem ebbe mi az össze-visszaság 😀
2018. nov. 5. 13:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ciklust az utolsó mensturáció első napjától kell számolni, és a következő menstruáció első napjáig tart. Ez alapján hány napnál jársz?
2018. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha utoljára szeptember 20-án jött meg, akkor te most nagyon nem a 13. ciklusnapon vagy, hanem a 46. napon. Egyáltalán nem úgy kell számolni a menstruációt, hogy ha egyik hónapban 20-án jött meg, akkor a másik hónapban is 20-a körül kell megjönnie. A ciklus hosszát a 2 egymást követő menstruációk első napjai között eltelt napok száma adja. Ha neked például mindig 34 naponta jön meg, akkor logikus, hogy szeptember 20 után nem október 20 lesz a következő vérzés első napja. A menstruáció nem igazodik a naptárhoz. Egyszeri alkalommal kimaradhat egy vérzés. Valószínűleg ez történt most nálad. Ha a 90. nap után se jön meg, menj nőgyógyászhoz.
2018. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
46.napon tartok. Igen elírtam úgy értettem hogy 13 napja késik. Elég rendszertelen a menstruációm sajnos. Köszönöm a segítséget
2018. nov. 5. 19:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!