Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra házi praktikák?

Felfázásra házi praktikák?

Figyelt kérdés
Sok mindent olvastam már és saját tapasztalatokra lennék kíváncsi. Gyógyszert szedtem, antibiotikumot amit az orvos írt fel. Nem segített. Milyen házi praktikák váltak be nektek? Olvastam pl cickafarkos ülőfürdő, áfonyalé stb. Köszönöm előre is a válaszokat!

2018. nov. 6. 03:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tőzegáfonya kapszulát szedtem, és rengethet ittam. Főleg olyan gyógynövény teákat, amik húgyúti fertőzésekre valók, például medveszőlő. Nekem ez eddig mindig elég volt, sose szedtem még felfázásra antibiotikumot. A szexet hanyagold a kezelés végéig, és onnantól kezdve szex után mindig menj el egyből pisilni, ezzel megelőzhető.
2018. nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg folyadek. Es C-vitamin napi 1000 mg siman.nagyon jo meg a tözegafonya kapszula is!
2018. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
Doki által felír gyógyszer mellé: tőzegáfonya kapszula, sok folyadék, mindenféle vízhajtó, vesetisztító gyógyteák, és gyógynövényes ülőfürdő.
2018. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!