Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem nem 28 napos a ciklusom,...

Nekem nem 28 napos a ciklusom, hanem 22-24 ?

Figyelt kérdés

Akkor én mikor menjek a ciklus 21. Napi vérvételre?

Egy alkalmazáson vezetem a mensesem.

Ami írja ugye hogy a ciklus hanyadik napján járok, az a szerinti 21. Nap jó? Pl. Most épp meg van, 4.- én jött meg, és 24.- én lesz a cikusom 21. Napja.

Jó ha akkor megyek?



2018. nov. 7. 21:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdésem hogy 24 napos e a cikusom, :) de csak kerdojelel engedte ki írni
2018. nov. 7. 21:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Logikusan a 21. ciklusnapi vérvételre a 21. ciklusnapon kell menned. Ha 22-24 napos a ciklusod, akkor nincs gáz. Nem is értem a kérdést.
2018. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Jól számolod? Menzesz első napjától a következő menzesz első napjáig 22-2 nap?

Akkor a várható menzesz előtt 7 nappal menj, ne a 21. napon.

2018. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Első: Ha nem érted, miért válaszolsz?

Elég pongyolán azt szokták mondani, hogy a ciklus második felében javasolt vérvételt a 21. napon kell megcsináltatni. De ez a 21. nap a 28 napos ciklusra vonatkozik! Pont az lenne a lényeg, hogy a luteális szakasz közepén menjen, ami 28 napos ciklus esetén valóban a 21. nap, de hosszabb-rövidebb ciklus esetén nem. Kicsit figyelmesebb dokik figyelembe veszik ezt is..

2018. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!