Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyúti fertőzést hogyan...

Húgyúti fertőzést hogyan lehet minnél előbb gyógyítani?

Figyelt kérdés
Voltam dokinal kaptam antibiotikumot. Vért pisilek borzasztóan faj minden egyes pisilés. Szex miatt lehet elkapni? Voltam buliba és egy baratommal megtörtént de csak egyszeri dolog volt van barátnője de lehet több nője is mellette. Ez okozhatja? Negativ kommenteket nem kerek koszi tanultam az esetből.
2018. nov. 11. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szedd az antibiotikumot, az elpusztítja a bacikat. Igyál sok folyadékot, javaslom a tőzegáfonya és a vörösáfonya teát, melyek gyógyhatásúak.

Vegyél be fájdalomcsillapítót (pl.cataflam,algoflex) [és ha szükséges görcsoldót pl. Nospa].


Szex is okozhatja, aktus után menj el pisilni.

Attól is lehet, hogy székelés után rossz irányba törölsz és így a bacik bejutnak a húgycsőbe.

Gyulladást okozhat, ha a hideg földön vagy kövön ülsz, úgyhogy öltözz fel rendesen.

2018. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam utána pisilni egyből, koszonom a válaszod szedem az antibiotikumot
2018. nov. 11. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!