Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csíp az intim mosakodó. Mit...

Csíp az intim mosakodó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már többször is próbáltam intim mosakodóval mosni a puncim, de mindig csípi. Ugyan ez a tusfürdővel. Az egyelten ami nem csípi, ha a szivacsomból kinyomom a habot és azzal mosom meg. De szeretnék áttérni az intim mosakodóra, mert úgy hallottam hogy az kíméletesebb és jobb is. Na most az a kérdésem,hogy ez normális? Nektek is volt ilyen? Aggódnom kéne emiatt? A válaszokat előre is köszönöm!

#csípés #intim lemosó #aggódójak-e
2018. nov. 18. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha langyos vízzel minden nap alaposan megmosod (akár 2x is), nincs szükség semmiféle szappanra, vagy tusfürdőre. A habos szivacsot nem ajánlom, főleg, ha más is használja rajtad kívül. Olyankor azért nem csíp, mert a képződött hab nem annyira tömény, mint maga a tugfürdő.
2018. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
A nogyogyaszom szerint nincs semmi értelme.
2018. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gombás vagy és azért csípi minden a PUNCIDAT. Szebben nem tudtad volna megfogalmazni? Menj dokihoz.
2018. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érzékeny a bőröd, és ezért csípi minden. Vegyél a patikában tubusos mosakodó krémet. A neve: Unguentum hydrophilicum nonionicum. Nem drága, és nem fog csípni.
2018. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 Egyedül használom

#2 Minek?

#3 Bocsánat, nem jutott eszembe más szinonima. És mit lehet tenni? Nőgyógyászhoz még soha nem mentem (13 éves vagyok) és nem tudom hogy mondjam el anyunak. Nem lehet valahogy úgy megoldani hogy ne kelljen mennem?

#4 Köszi a tanácsot!

2018. nov. 18. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne használd. Teljesen fölösleges, ha tiszta vízzel megmosod az bőven elegendő. A kinyomkodott szivaccsal gyakorlatilag pont ezt teszed. A nemiszerveket nemszükséges közvetlenül szappannal mosni, akkor sem ha speciálisról van szó. Bekerülve a hüvelybe felboríthatja annak az egyensúlyát.
2018. nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!