Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruáció előtt lehet...

Első menstruáció előtt lehet erős átlátszó és fehér hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés
Suliban vagyok mindig érzem, hogy megáradok és nedves a bugyim átszivárog a nadrágomra nagyon kényelmetlenül érzem magam. Gondoltam már a tisztasági betét használatára

2018. nov. 19. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
A betét helyett inkább menj gyakrabban pisilni. Az nem jó, mert akadályozza a szellőzést.
2018. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de e lehet már az ovuláció jele is. Nyugodtan használhatsz vékony tisztasági betétet, ha úgy érzed.

Készülj fel, ha esetleg megjönne a menstuációd, legyen nálad betét, tiszta bugyi, zsepi egy kis neszeszerbe. Így nem ér meglepetés.

2018. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irtam privatban;)
2018. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
használj tisztasági betétet,erre a célra van.A fehér vagy átlátszó folyás meg természetes folyás,a hüvely tisztulását szolgálja csak mennyisége személyenként eltérő,van akinek minden nap van egész sok,másnak meg alig van
2018. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!