Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel késleltethetem a menstru...

Mivel késleltethetem a menstruációt? És mennyi idővel tudom elhalasztani?

Figyelt kérdés
A nyaralás miatt lenne jó, nemigazán szeretek tamponnal fürödni a tengerben.
2010. jún. 26. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Terhesség, 9 hónap
2010. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlóval! Egy hét csúszásból nem lehet baj. A sportoló lányol is így csinálják.
2010. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 16 vagyok.Honnan szedjek fogamzásgátlót?Azt csak úgy vehetek ha doki írja fel, nem?
2010. jún. 26. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, a fogamzásgátlót orvos írja fel. De ne aggódj emiatt a te korodbeli lányok többségének (és a dokinak) ez már nem ujdonság! Menj el nőgyógyászhoz.
2010. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erre nekem is kéne válasz. Fogamzásgátló tabletta kizárva, nem kezdem el szedni pár nap nyaralás miatt. A citromlé nem válik be.
2010. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha sok sok sok citromot eszel, az 2-3 nappal késleltetheti, de egyéntől függ. Lehet több kárt csinálsz, mint hasznot... :S De próbáld ki, lehet neked beválik! :)
2010. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erről a citromos módszerről még nem halottam. Hogyan hat?
2010. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen tudományos alapja nincs a citromos víznek, csak babona. Ezt a kérdést már számtalanszor feltették itt. Aviva torna állítólag képes ilyesmire, más hormonmentes módszer nem ismert.
2010. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!