Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló bőrhibákra?

Fogamzásgátló bőrhibákra?

Figyelt kérdés

Sziasztok...29 éves vagyok van egy csodás 7 éves lányom..kamasz korom óta szedtem a fogamzásgátlót.Csak addig hagytam abba amig ment a babaprojekt..szülés után is rögtön szedtem tehát nem tudtam milyen nélküle..1 éve abbahagytam mondván nem egészséges viszont a bőröm brutális állapotba került..tele vagyok mitiszerekkel meg pattanásokkal.voltam bőrgyógyásznál is és kozmetikusnál is...javasolták hogy ha nem akarok babát szedjem tovább mert felborult a hormonháztartásom

Aki esetleg ilyen miatt kezdte el szedni az kérem adjon tanácsot hogy melyik hogyan vált be...

Aki elolvasta annak nagyon köszönöm



2018. nov. 21. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj endokrinológussal. A fogamzásgátló erre nem megoldás. Csak elfedi a problémákat.
2018. nov. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én 17 évesen kezdtem el szedni a Mistral nevű tablettát, védekezés és pattanások miatt. Szörnyen csúnya volt az arcom, de a gyógyszer helyrehozta, alig 1-1 pattanás ha volt. Utána szakítás miatt egy évig szüneteltettem a szedését, de nekem akkor sem jelentek meg újabb pattanások az arcomon. Most megint szedem, de semmi sem változott a bőrömet illetően. Nekem akkor szokott előjönni bármilyen pattanás ha olyat eszek akit nem kéne: túlzott cukor, tejtermékek, csokoládé stb.
2018. nov. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!