Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet ezzel a problémával...

Mit lehet ezzel a problémával kezdeni? (Vizelet visszatartás)

Figyelt kérdés
Már régóta azzal a problémával küzdök, hogy sokszor visszatartom a vizeletemet mert olyan jó érzés "ott" mintha majdnem orgazmusom lenne vagy nem is tudom. De ha sokáig úgy tartom és kipisilom magam, nagyon sokáig fáj a hasam. Mit tegyek ellene? Szerintetek ez már beteges? Nőgyógyászhoz kéne fordulnom? Milyen problémák alakulhatnak ki e- folytán?
2018. nov. 21. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy és milyen gyakran van ez? Eleve mióta csinálod így?

Lehet, hogy nőgyógyász, de az is lehet, valamiért nem tudod elengedni magad. Feszültség? Vagy lehet, egészen más irányú a dolog.

2018. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18 vagyok és vagy két és fele csinálom ezt
2018. nov. 21. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
két és fél mi?
2018. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen
2018. nov. 21. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem értem, mit írtál. 2,5 nap, hét, hónap, év, évtized? És milyen gyakori, hogy ezt csinálod? Az esetleges következmények sora ettől is függhet.


Ha fáj a hasad, az már gyanús lehet.

2018. nov. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Véletlenül félre írtam. Két és fél éve csinálom ezt. Hát úgy naponta kétszer háromszor. Attól függ mennyit iszok. Mert muszáj sokat is innom mert akkor este fáj a fejem ha nem iszok elég vizet, de ez miatt nem is akarok sokat inni mert félek H vmikor már nem tudom annyira visszatartani és bepisilok
2018. nov. 22. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Erre akkor nagyon kellene ügyelned, mert ennyi idő után, ilyen rendszeresen már simán kialakulhatnak problémák. Könnyen visszajutnak a szervezetedbe a kórokozók és akkor annak akár súlyos következményei is lehetnek.


Miért szükséges ez? Feszült vagy valami miatt?

2018. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!