Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? (a többi lent)

Mitől lehet? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Pár napja (körülbelül egy hete) az sz érzésem hogy fel vagyok fazva mivel fájt. Ezért vettem a szokásos gyogyszert amit ilyen helyzetbe szoktam. Viszont tegnap ota egyre jobban fáj, és észrevettem két vágást, ami egyik napról a másikra lett a két nyilás között... és nagyon fáj. Sajnos nőgyogyásznak a legközelebbi időpontja 1 hónap mulva van. Van valami ötletetek mitől lehet? Hogy enhitsem a fájdalmat?

#fájdalom #vágás ##felfázás
2018. nov. 22. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ezt kitudnád kicsit pontosabban is fejteni?

Felfáztál, tehát ha jól értem akkor fáj amikor pisilsz?

És milyen vágást vettél észre, milyen két nyílás között? Kicsit zavaros ez nekem.


Egyébként ha elmész egy SZTK-ba, akkor ott valószínűleg sűrűbben rendelnek, és nem kell várnod egy hónapot.


Addig pedig a kamillás ülőfürdőt tudom ajánlani, fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő hatása van.

A gyógyszertárakban lehet kapni szárított kamillát, tehát ne ilyen filtereset vegyél amit teának tudnál csinálni, félreértések elkerülése végett.

Azt áztasd bele forrásban levő vízbe néhány percig, szűrd le, hagyd egy kicsit hűlni, majd pedig csüccs bele ameddig jól esik. Ezt ismételheted néhány alkalommal.

És nem utolsó sorban, sokkal-sokkal több folyadékot igyál, lehetőleg szénsavmenteset, ásványvizet, esetleg gyógyteákat. Így át tudod mosni a hólyagodat, és távoznak a baktériumok.

2018. nov. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Németországban élek, ezérz nem tudom be tudom-e szerezni :(
2018. nov. 23. 05:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy Németországban nem lenne szárított kamilla.
2018. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!