Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem vettem be a 21. tablett...

Ha nem vettem be a 21. tablettát, csökken a védelem szintje a következő 7 tabletta mentes napban?

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, de egy nappal előbb kezdd el az új levelet szedni, és mostantól mindig egy nappal csúszásban leszel. Azaz, ha eddig hétfőnként kezdted az új levelet, vasárnap vetted be az utolsót, és így volt pont egy hét kihagyásod - akkor most vasárnap vedd be az elsőt, és mostantól mindig szombaton lesz vége.


Tehát NE tarts 7 napnál több szünetet. Kevesebbet lehet, ha bármi miatt módosítani kell a szedésen, de többet nem.

2018. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván csökken a védelem,ha nem 7 ,hanem 8 napos szünetet tartasz.
2018. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Hétfőn kezdtem eddig az első tablettát. Viszont most egy nappal előrébb csúsztatom, hogy ne legyen 8 napos szünet.
2018. nov. 27. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy nem lehet gond,csak akkor ahogy az első írta,úgy is kell folytatnod minden levélnél.
2018. nov. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 28. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!