Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy nagyon...

Miért van az, hogy nagyon megváltozott az arcom felnőttkoromra és nem olyan szép, mint 17-19 évesen? 22/n

Figyelt kérdés

Kb. 20 éves koromban vettem észre, hogy kezdenek megváltozni a vonások és fokozatosan eltűnt a szép babaarc, megjelentek a ráncok, mintha nem is az én arcom lenne.


Másnak meg 30 évesen is olyan szép az arca, olyanok a vonásai, max. megjelent pár ránc. Szteroidokat szedtem egy ideig.


2018. dec. 2. 10:24
 1/6 A kérdező kommentje:

Hát de most ez mi...


Simán kinézek 30-nak is... Múltkor a 12 éves öcsémet vittem suliba és azt hitték az anyja vagyok...

2018. dec. 2. 10:40
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen arcra mondják, hogy "kiélt".
2018. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem igaz, mert nem "éltem" még. Mimdenesetre a 7 éve tartó hajnali 5-ös kelések nem tettek jót neki, aminek hal'sten most véééége.
2018. dec. 2. 10:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólás miért tűnt el?
2018. dec. 2. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Genetika.
2018. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értem mi bajod.

22 éves nő vagy, és egy 12 éves kisfiút kísértél.

Rengeteg év van köztetek és csodálkozol hogy az anyjának hisznek?

Ennyi idősen az lenne a furcsa ha gyerekarcod lenne.Nem vagy tizenéves.

2018. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!