Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhat kek zold foltokat...

Mi okozhat kek zold foltokat a labon?

Figyelt kérdés
Nem emlekszem, hogy beutottem volna. Elmulik, aztan lesz uj.
2018. dec. 2. 18:38
 1/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Mindenké-pp menj orvoshoz mihamarabb.
2018. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Miss Endzsi ***** válasza:
2018. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak a labamon vannak, es kicsik.
2018. dec. 2. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Magas prolaktin szinttől is lehet de mellé a menstruációdnak rendszertelennek kell hogy legyen.
2018. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tulajdonkeppen rendszertelen volt vilag eletemben, most par eve fogamzasgatlot szedek, igy okes.

Nem nagyon eszreveheto foltok, mert kicsik es a tobbseg halvany. Mar egy ideje ez van, hogy itt-ott megjelenik lila folt, de zomevel csak a labamon. A karomat uthetem ossze-vissza, soha nem volt veralafutasos.

2018. dec. 3. 11:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent ugy fajni is faj a combom, marmint ugy, mintha lila lenne az egesz, pedig nem. Ezt foleg akkor erzem, ha megrazom kezzel. Azokon a teruleteken foleg, ahol narancsboros. Vilageletemben vekony voltam, pici fogyasra is elojott a narancsbor. Lehet osszefugges?
2018. dec. 3. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha rendszertelen is akkor lehet prolkatin szint gond.

Fogamzásgátló ezen nem segít, csak elfedi a problémát. Én nem szednék ilyen szar hormont de te tudod.

Inkább mondd meg az okos nőgyógyásznak hogy egy vérvételre küldjön el amiben benne vannak a hormonok plusz a vas.

2018. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!