Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Nőgyógyász csinált tenyésztést, aminek az eredménye teljesen negatív lett.

Mégis állandóan viszket a szeméremtestem és nagyon piros. Menstruáció után még jobban. Hüvelyváladékom van folyton, kis mennyiségű. Mi okozhatja?

Nem feküdtem le senkivel és tisztálkozom rendszeresen.

Nagyon el vagyok keseredve. :(


2018. dec. 5. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz allergiás valamire? Tisztálkodószerre, esetleg betétre? Akár tisztaságit használsz az állandó folyás miatt, akár egészségügyit menstruációkor, mindenképpen illatosítatlant használj, és ha eleve azt használsz, érdemes lehet kipróbálnod egy másik márkát. Vagy még akár mosószerre is lehetsz allergiás.

Ha nőgyógyász a bakteriális és gombás fertőzést is kizárta, akkor csak allergiára tudok gondolni. Esetleg elmehetsz egy másik nőgyógyászhoz is, hátha annak lesz más meglátása.

2018. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk elmehetnél bőrgyógyászatra, ha nem is a hüvelyes, hanem a szeméremtest viszket. Eczemától allergiáig bármi lehet.
2018. dec. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Bepanthen kenőcsöt! Ez irritációra, allergiára is jó.
2018. dec. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!