Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vagyok tág?

Mitől vagyok tág?

Figyelt kérdés
Már kb egy hete nagyon tágnak érzem magam, illetve a barátom is mondta,hogy ő is így érzi. Kb fél éve élek szexuális életet ésKorábban nem volt ilyen,de kicsit aggódom. Illetve màr egy hónapja feltűnt hihy napi szinten van fehéres átlátszó folyasom, de utána olvastam illetve kérdeztem az orvosom, és azt mondta normális ez. Valaki tudna segíteni mitol lehet ez? Nemtudom köze lehet e valami fertőzéshez, viszont más panaszom nincs ezeken kívül.

2018. dec. 12. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze nincs fertőzéshez. A fehérfolyás normális, így tisztul a hüvely. A tágság lehet attól is, hogy a ciklus egy bizonyos napjain vagy.
2018. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig korábban még nem volt ilyen probléma, akkor mindenképp van valami kiváltó oka. Csak a személyes tapasztalataimra tudok sajnos támaszkodni, de én akkor voltam tág, amikor lelki gondokkal kellett megküzdenem. Esetleg ha nincs szervi elváltozás, és az orvos szerint sem áll fenn valamilyen probléma, akkor talán pszichés oka lehet.
2018. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!