Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aszpirint lehet szedni terhess...

Aszpirint lehet szedni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 11 hetes terhes, és aszpirint protectet 100 mg-at írt fel a doki, volt olyan akinek szedni kellett?

2018. dec. 13. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt azt írja a betegtájékoztató, hogy "Terhesség, szoptatás és termékenység

Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

Ha az orvos másképp nem rendelkezik, ne szedjen Aspirin Protect tablettát a terhesség és szoptatás

időszakában.

A terhesség első és második harmadában az Aspirin Protect tabletta a lehető legalacsonyabb adagban is

csak akkor szedhető, ha feltétlenül szükséges.

A terhesség utolsó harmadában az Aspirin Protect tabletta szedése ellenjavallt"

[link]

2018. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Soha ne szedd be!!! Kőolajból készül! Vitaminok ásványi anyagok és nyomelemek kellenek neked is és a benned lévő kicsi embernek is. Akkor minden rendben lesz.
2018. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szedném be terhesen.
2018. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Panadolt szedhetsz ;)


Kedves első, az aspiril és az aspirin protect két különböző dolog...

2018. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Toxémia megelőzésre ajánlják az aspirin protectet. Egyes orvosok a 28. hétig javasolják, de a legújabb kutatások szerint végig szedhető. Korábban tartottak tőle, hogy főleg koraszülötteknél növeli az agyvérzés kockázatát, de a kutatások ezt a félelmet sem támasztották alá.
2018. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedheted. Az utolsó szépen leírta.
2018. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4# Első vagyok, nem tudom, ezt az aspirilt honnan szeded, én az Aspirin Protect betegtájékoztatóját linkeltem.
2018. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

file:///C:/Users/Felhaszn%C3%A1l%C3%B3/Desktop/IMG_20181214_114108.jpg


A gyógyszerttárba ezt adták nekem, tehát ebből akkor nyugodtan vehetek be, mert a dokim is azt mondta,hogy a megfelelő vérellátáshoz kell.

2018. dec. 14. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!