Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a mensim, mi lehet?

Késik a mensim, mi lehet?

Figyelt kérdés
Alapból ingadozik, és össze vissza szokott megjonni, hol 29,hol 35 és hol 50 napra. Azonban az utóbbi 2-3 hónapban 32-34 napra jött. Most késik (igaz még csak 1-2 napot). A párommal peteeres előtt pont egy héttel voltunk együtt gumi nélkül, de kb 5 perc sem volt, előtte nem élvezett el, sem utána, így nem maradhatott sperma sehol sem. Ideges is voltam kicsit, na meg a héten az orvost is megjártam torokgyulladás és láz miatt, igaz gyógyszert nem szedtem, magától elmúlt. Lehet valami baj? Vagy csak az idegesség es a betegség játszott közre? Multheten elkezdtek fájni a melleim elég szépen, kijott pár patti és pár napja görcsölget is a hasam.

2018. dec. 22. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Jezuska hozott nektek valamit :)
2018. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt?
2018. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

"A párommal peteeres előtt pont egy héttel voltunk együtt gumi nélkül,..."


GRATULÁLOK!


Remélem fiú lesz!

2018. dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem értem mit gratulálsz kedves Utolsó, amikor szerintem semmi esélye ilyesfajta dolognak, mert az aktus csekély 5 prrsig Sem tartott, illetve nem volt ejakuláció.
2018. dec. 22. 12:13
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

Hogy mit gratulálok?


Majd 5 percig benned volt gumi nélkül!!!


Keress rá a neten : TEHERBE ESÉS ELŐVÁLADÉKTÓL


Gratulálok!


Hány éves vagy, 12?


Mert én egy felnőtt KAN, jobban tudom!

2018. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

És azt te honnan tudod, hogy nem maradhatott sperma sehol sem? Lehet, hogy ő előtte nem sokkal elvégezte otthon magának, és pont volt sperma..

Egyébként ilyen ingadozással menj orvoshoz, ha a későbbiekben szeretnél gyereket.

2018. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy munka után egyből velem volt, így elég kevés a valószínűsége annak, hogy ő már el végezte.
2018. dec. 22. 12:30
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
1-2 nap késés még semmi, mellesleg roppant felelőtlenek vagytok kedves kérdező. -.-
2018. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
De ostoba vagy kérdező. Simán lehetsz terhes. Estek már kevesebbtől is teherbe. Gratula a babához. Gyökér.
2018. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
NEGATÍV teszt lett,halistennek.
2018. dec. 22. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!