Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Condyloma lezeres mutetrol...

Condyloma lezeres mutetrol tapasztalatok? Milyen arban van es mennyi ido a gyogyulas? Ki mit tapasztalt? Esetleg plasztikai sebesh is vegezheti azt a mutetet?

Figyelt kérdés

1 honapja kezelem a szemolcseimet Verrumal ecsetelovel ez mellett Isoprinosine gyogyszert is szedek

Voltam dokiknal,nem condyloma hanem kozonseges szemolcs ami at terjedhetett de mashogy nem tudtam volna hirtelen feltenni a kerdest

Sem ecsetelot sem gyogyszert nem irtak fel az orvosok,igy magamtol kezdtem a gyogyszert is szedni es az ecsetelot is hasznalni,de mar borzasztoan szet mart az ecsetelo es sok javulast nem latok

Mintha egy remalmomat elnem meg ezzel a betegseggel

Valakinek van tapasztalata lezeres mutet utan vagy esetleg valami jol bevalt modszer hogy megis hogyan tudnam oket eltuntetni mutet nelkul?

Elnezest a rossz fogalmazasert csak ketsegbe vagyok esve



2018. dec. 23. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én másfél évig szenvedtem az ecseteléssel, jártam bőrgyogyaszhoz. Eltűnt, majd két hét után előjött és megint kezdődhetett az ecsetelés. Meguntam. Elmentem magánorvoshoz lézereztetni. Szeptember óta 3 alkalommal voltam. Most úgy tűnik elmúlt. Lézerrel is többször kell kezelni, mert bár jól kiéget - szó szerint lyukat égetett - de ami fertőzött és még nem látszik azt a Doki se tudja lézereztetni. Remelem többet nem kell, de ha egy is előjön akkor tuti lézer. Első hét rossz, de aztán gyógyul. Sokkal jobb és kellemesebb mint az ecsetelés. Nyugati városban 15ezer volt. Megérte
2019. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom

Most verehullo fecskefu ecsetelot hasznalok,ami segit is

A kisebbeket gond nelkul eltuntette 3 nap alatt

Ezzel az uveggel elhasznalom,aztan ha nem segit minden keppen lezer..

2019. jan. 18. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!