Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múló áttöréses vérzés, mi...

Nem múló áttöréses vérzés, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Jangee 003/002 mg tablettan vagyok immáron 3. éve, mindig rendesen szedem. November 22-en a tabletta mentes hét kozepen jött meg utoljára, utána november 26 és december 16 között beszedtem a következő 21 tablettát. A december 17 el kezdődő héten kellett volna megjonnie, de én elkezdtem szedni az újabb havi adagot, mert nem akartam vérezni a téli nyaralason. Erre december 22en jelentkezett nálam enyhe vérzés, ami az orvos szerint normális, majd elmulik pár nap múlva. A helyzet az, hogy azóta sem múlt el, január 2 van, és még mindig tart az enyhe vérzés. Mit csináljak? Mit jelenthet ez? 3db tabletta van hátra a 21bol, utána elvileg rendesen meg kéne jönnie. De félek, hogy ez a vérzés nem múlik. Mit jelenthet? Az sztks nogygyogyasz legkorábban 2 hét mulvara tud időpontot adni, és a közelben magánban sem rendelnek itt január 7 előtt. A neten a legijesztobb dolgokat is írjak a mehnyakraktol kezdve a meddosegen át, bár kétlem, hogy rákos lennék, tavaly májusban voltam szuresen.
2019. jan. 2. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szervezetednek már nem jó ez a fajta foggátló. Kérdezd majd meg a nőgyógyászt, és lehet, hogy másik fajtát fog neked felírni.
2019. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!