Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális lehet egyáltalán?...

Ez normális lehet egyáltalán? Tapasztalt már valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és menstráció előtt minden hónapban más tünettel tud előállni a szervezetem. Hol a mellem fáj és dagad meg annyira hogy ráfeküdni sem tudok, hol a hasam és a derekam fáj annyira hogy ülni nem tudok napokig, van hogy olyan szinten kiborulok érzelmileg, hogy két napig csak sírok és semmi másra nem tudok gondolni csak hogy szeretném megölni magam. Legutóbb a talpam fájt egy héten keresztül, és kíváncsiságból rápillanatottam, hogy a talpon az a pont ami nekem fáj minek a pontja. Természetesen emiatt volt az is. Nem akartam hinni a szememnek. Annyira nehezen viselem már, hogy legszívesebben megszabadulnék a méhemtől örökre, hogy soha többet ne kelljen szenvednem ezek miatt a tünetek miatt. Hihetetlenül kétségbeejtő.
2019. jan. 3. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha kiveszik a méhedet, még több bajod lesz. Van premenstruációs tünetekre tabletta, beszélj a nőgyógyásszal.
2019. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!