Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez miért van? 17/L

Ez miért van? 17/L

Figyelt kérdés
Valaki meg tudná mondani, hogy a nőknek menstruáció előtt vagy után miért vannak éhségrohamjaik. Most nekem is az van és mindent kívánok mindennel. Chipset aztán csokit aztán narancslevet aztán tejszínhabot aztán sültkrumplit ketchuppal aztán most müzlit tejjel.. Pedig nem vagyok valami nagy evős kB 1200 kalóriát viszek be egy nap de most sztem 1800at is sőőőt.. És persze nem a megfelelő arányban viszem be és nem is a jó fajta szénhidrátot, fehérjét és zsírt.. Na de miért van ez? Vagy ez csak nálam van így? 😂😂

2019. jan. 4. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hormonok...olvass utána
2019. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert a kaja az pótcselekvés, igazából másra vágysz:) majd rájössz pár év múlva:)
2019. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menses előtt lecsökken az agyban az endorfin ("boldogsághormon") szintje, ami bizonyos ételek fogyasztása után termelődik újra. Ezt kívánja a szervezet.
2019. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagyis igazából azért eszek mert nem szexelhetek? 😂😳
2019. jan. 4. 20:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Aaa köszönöm akkor mostmár értem. ❤️
2019. jan. 4. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Ki mondta, hogy nem szexelhetsz?
2019. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Senki de nincs kivel szal nem csinálom. Vagyis lenne de nem csinálom.
2019. jan. 4. 21:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!