Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt miért csíp...

Menstruáció alatt miért csíp a puncim?

Figyelt kérdés
Menstruáció alatt mindig csíp a hüvelyem. De csak akkor ha megtelik a betétem. Akkor nem csíp amikor kicserélem és tisztába vagyok. Vajon irritálja? Amikor nem menstruálok akkor nem csíp. Ez mitől lehet? Vajon fertőzés?

2019. jan. 6. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Vakard meg egy kicsit 😂😂 ,cseréld hát ki a betétet ,nagyon sok érző receptor van a hüvelyben ,és ezek csiphetnek mondjuk kissé savas közegben ... Hmmm csak ennyit tudok ,várj még szerintem mert én fiú vagyok és nincs tapasztalatom ... :)
2019. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd meg, amíg megtelik a betét. Cserélj gyakrabban.
2019. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érzékeny a bőröd. Napjában tiszta vízzel mosakodj meg többször. Kend is magad be Bepanthen kenőccsel. Ez segíteni fog.
2019. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is csíp, még akkor is ha gyakrabban cserélek betétet, szerintem a száradt vér okozza. De már rájöttem, hogy ha használok nedves intim törlőkendőt akkor már nem feltűnően csíp. Illetve, amit előttem javasoltak, ha lehetőséged van rá, zuhanyozz le, akár többször is egy nap!
2019. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!