Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi számít SÚLYOS hasmenésnek?

Mi számít SÚLYOS hasmenésnek?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem el szedni fogamzásgátló tablettát és tegnap a bevétele után másfél órával mennem kellett vécézni. Nem igazán nevezném hasmenésnek, mert lágyabb volt de nem folyós. Aznap nem is volt több. Ma estefél 7kor megint mentem most már lágyabb volt mint tegnap egy kicsivel, de a gyógyszert pontban 7kor szoktam bevenni és most még ingerem sincs. A tájékoztatón az áll, hogy hányás vagy súlyos hasmenés esetén csökkenhet a tabletta hatása. Ezt én személy szerint nem tartanám súlyosnak, de kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondol róla.
2019. jan. 7. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondanám sem súlyosnak, sem pedig hasmenésnek. Csak szimplán hígat kakiltál. :) A hasmenés az, amikor folyós, mint a kakaó, és egy nap több, mint háromszor kell menned.
2019. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huh, akkor jó, köszönöm. Eléggé kezdő vagyok még és annyi mindent mondanak az emberek meg olvastam már össze-vissza, hogy teljesen beparáztam.
2019. jan. 7. 23:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem már volt olyan, hogy konkrétan mintha pisiltem volna a szine is átlátszó volt. Szerintem az a súlyos, ez nem. :D
2019. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!