Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után 11 hónappal újra...

Szülés után 11 hónappal újra teherbe esni mennyire kockázatos a magzatra nézve?

Figyelt kérdés

11 hónapja született meg at első gyermekem. Nagyon szerettunk volna neki egy kistestvért minnel hamarabb es most ugy látszik (terhességi teszt alapján) hogy össze jött aminek nagyon örülünk. Péntekre kaptam időpontot a dokitól de addig nem hagy nyugodni a dolog hogy semmi tünetem nincs. Bár nem mintha nagyon hiányozna a napi rosszullétek szo sincs erről. Csak mindig azt mondták nekem az elso terhességemnél hogy ha vannak rosszulleteim annak csak örüljek mert akkor tudom hogy minden rendben van. Es most semmi. Se undor, se Kivanosag, se hányinger. Nem tudom hogy mennyire számít tünetnek h eleg gyakran van hogy görcsölgetek rövid időre.

Ugy vettük eszre hogy terhes vagyok h 2. Hónapra sem jott meg. Es azert is vagyok berezelve mert ugye a 6,7,8. Héten mar kellene lennie a magzatnak szívhang. És általában akkor kezdődnek a rosszullétek.

Egyébként a terhességi teszt amivel csináltam az digitális volt tehát kijelzi hogy 1-2 ; 2-3 ; vagy 3+ a terhességi hét, tudom hogy nem pontos viszont a hcg erősségére utal ugy tudom es úgy lövi be hogy kb. Melyik hétben járhat a kismama. Es arra szeretnék ezzel kilyukadni hogy mivel en 8,9. Hétben kellene hogy jarjak mivel 2 hónapja nincs menszeszem es az a félelmem van hovy nem fejlődhetett tovább a magzat.

Es akkor vissza térek a kérdéshez, hogy mennyi az esélye annak hogy a magzattal minden rendben van? Igy mindent egybevetve.

Elore is koszonom a tapasztalatokat, es a válaszokat.

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok.



2019. jan. 8. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire nem kockázatos, az ember biológiája már csak ilyen. Szaporodjatok és sokasodjatok.
2019. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" Csak mindig azt mondták nekem az elso terhességemnél hogy ha vannak rosszulleteim annak csak örüljek mert akkor tudom hogy minden rendben van. "


EZEKRE a oakarókra nem érdemes hallgatni, mert ez teljesen értelmetlen dolog - attó, hogy rosszul vagy, a babával még egyáltalán nem biztos, hogy minden rendben van!

A lányomnak 5 terhesége szakadt meg, pedig böven hányt velük, meg minden egyéb baja is volt, ami a te ismerösöd szerint annak a jele, hogy a baba rendben van - hát neki nem volt rendben!

Nekem meg a négy terhességemnél egyikkel sem voltam rosszul, és mindegyik egészsége lett

2019. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ultrahang fog választ adni neked. Nekem volt megszakadt 12 hetes terhességem, és voltak előtte tüneteim. Hányinger, fáradtság, mellfájdalom. Mikor megszakadt, akkor elmúltak a kellemetlen tünetek pár napra, majd véreztem, és elvetéltem. Ez nem azt jelenti, hogy nálad nincs minden rendben, csak leírtam az én tapasztalatomat. Van olyan, hogy nincsenek terhességi tünetek.
2019. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindent ennek betudni.... Hat nem igaz!! Minden terhesseg mas, nincs ketto egyforma meg akkor se, ha 10 gyereket szul valaki. Erre rajon az is, hogy minden szervezet mas. Ne agyalj ilyeneken, mesz orvoshoz es o majd megmondja
2019. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ismerősöm a tesója születése után 3 hónapra fogant. A szülők úgy gondolták, hogy szoptatás alatt nem lehet teherbe esni. Tévedtek. De am8 a lényeg, ismerősöm teljesen egészségesen jött a világra, semmi baja nem volt.
2019. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. jan. 9. 00:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2019. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!