Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzéstől késhet a menzesz?...

Fertőzéstől késhet a menzesz? Esetleg kimaradhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, 12 éves korom óta menstruáolok, és kb egy éve rendszeres a ciklusom, úgy értem beállt, 27-28 naponta jött meg mindig. Viszont, májusban 3 hetet késett mire megjött, most júniusban pedig már 2 hete késik. Még szűz vagyok, csak petting volt a barátommal (ujjazott), de nem volt "olyan" az ujja. Tehát a terhesség szinte teljesen kizárva. Én valami fertőzésre gyanakszom, fertőzéstől késhet ilyen sokat? Köszönöm előre is!
2010. jún. 29. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
lehetséges.
2010. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nagy mértékű gyulladástól igen, de azt már észrevetted volna. Keress fel egy dokit, hamarosan úgyis fogamzásgátlóra lesz szükséged.
2010. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ujjazásnak lehet ehhez köze, hogy késik? Nem hiszem, hogy olyan lett volna az ujja, hisz már vagy 1 órája együtt voltunk a szobában, az idő alatt nem verte ki (bocsi a kifejezésért) és nem is nyúlkált a gatyeszában és én sem (mármint az övében). Tehát ezek szerint a terhesség kizárva, akkor meg miért lett hirtelen ilyen rendszertelen?Én már nem tudom mi van velem...Kezd elegem lenni, lehet nem kéne vele ennyit foglalkoznom és akkor talán megjönne már végre.
2010. jún. 29. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!