Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó bő fehérfolyás ellen...

Állandó bő fehérfolyás ellen mit lehet kezdeni? Lehet csökkenteni a mennyiségét valahogy?

Figyelt kérdés

Amikor épp nem vérzek, akkor ez megy.

Fehéres vagy átlátszó, szagtalan, nem csíp, nem viszket, minden teljesen normális, csak nagyon sok.

Orvoshoz rendszeresen járok, a vizsgálatok alapján semmi bajom, nincs fertőzésem, se más betegségem. A doki az életére esküszik, hogy a folyás természetes dolog.

Kamaszkorom óta ilyen, nem sokkal az első menzeszem előtt kezdődött, azóta tart. Egy darabig használtam miatta vékony tisztasági betétet minden nap, de aztán attól meg mindenféle fertőzésem lett, hogy nem szellőzött megfelelően. Azokból kiverekedtem magam, most egy jó ideje nem használok betétet, így viszont konkrétan vinnem kell magammal cserebugyit mindenhova, és napközben cserélem egyszer vagy néha kétszer, mert elviselhetetlen érzés egész nap nedvesnek lenni, és nem is gondolom túl egészségesnek.

Csak tiszta pamut alsóneműt hordok, ott lent ultraszenzitív mindenmentes tisztálkodószert használok (természetesen csak külsőleg), más kencét pedig soha.

Én értem, hogy a folyás normális és természetes, de ez így eléggé élhetetlen.

Lehet valahogy csökkenteni a mennyiségét? Mit lehet csinálni?


2019. jan. 10. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost!
2019. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos,ez a mennyiség is normális,hiszen nincs fertőzésed,stb.

Nálam is ez a helyzet,strandra sem járok emiatt..

Attól tartok ezt megkaptuk egy életre vagy legalábbis klimaxig.

Tudtommal nem lehet a mennyiségét befolyásolni.

2019. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Ez van a városban, meg a másik, aki egy tahó, és nem is jó orvos. Magánra nincs pénzem.

A laboreredmény gondolom nem rajta múlik...

2019. jan. 10. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!