Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Hogyan helyezzem fel a Gynophilus tablettát?

Este szerintem sikerült és minden okés volt, de amikor reggel felhelyeztem, akkor kb egy órával később kijött majdnem egyben a kapszula, mert sétáltam meg mozogtam (mennem kellett iskolába). Mit tegyek hogy bent maradjon? Vagy elég csak napi 1x? Csak azért szedem, mert valami nem okés a folyásommal és úgy gondolom ez helyrrhozza

Keress kérdéseket hasonló témában: Protexin GynOphilus

jan. 12. 00:13  Privát üzenet  

A válaszok

Az ilyeneket mindig este közvetlenül lefekvés előtt tanácsos feltenni, pont ezért. Szerintem elég napi egyszer, főleg hogy amit reggel raksz fel, annak így, hogy hamar kijön, semmi értelme.

Egyébként a gynophilust érdemes előtte elég sokáig víz alá tartani, hogy a kapszula már a lehető legvékonyabb legyen, akkor jobban feloldódik a belseje. Jön ki úgyis sok, de én úgy vettem észre, akkor jobb.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 12. 00:27 Privát üzenet
A felhelyezéssel nem volt gond, de nem reggel kell. Éjszakára érdemes, alvás előtt. fekvő helyzetben van ideje feloldódni és hatni. Persze ilyenkor is szivárog ki valamennyi, és napközben is távozik majd de az éjszaka során van 7-8 órája hatni.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 12. 00:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

(Egyébként be is vizeztem előtte)

# 3/3Időpont jan. 12. 10:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van valakinek tapasztalata a Gynophilus kapszulát hogyan kell használni? Nem oldódik fel.
Betadin hüvelykúp és utána gynophilus hüvelykúptol elmúlik a hüvelyi folyás?
Ebből baj lehet? Protexin Gynophilus
Kezdjem el holnap használni a Protexin Gynophilust, még menstruáció előtt?
Protexin Gynophilus hüvelykapszulát ebben a hőságben tárolhatom szobahőmérsékleten?
10napos antibiotikum kúra mellett használjak mindennap Micovag-ot, vagy elég 1-2 belőle és többi napon sima Protexin Gynophilus tejsavtabi?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!