Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan helyezzem fel a Gynophi...

Hogyan helyezzem fel a Gynophilus tablettát?

Figyelt kérdés
Este szerintem sikerült és minden okés volt, de amikor reggel felhelyeztem, akkor kb egy órával később kijött majdnem egyben a kapszula, mert sétáltam meg mozogtam (mennem kellett iskolába). Mit tegyek hogy bent maradjon? Vagy elég csak napi 1x? Csak azért szedem, mert valami nem okés a folyásommal és úgy gondolom ez helyrrhozza

2019. jan. 12. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyeneket mindig este közvetlenül lefekvés előtt tanácsos feltenni, pont ezért. Szerintem elég napi egyszer, főleg hogy amit reggel raksz fel, annak így, hogy hamar kijön, semmi értelme.

Egyébként a gynophilust érdemes előtte elég sokáig víz alá tartani, hogy a kapszula már a lehető legvékonyabb legyen, akkor jobban feloldódik a belseje. Jön ki úgyis sok, de én úgy vettem észre, akkor jobb.

2019. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
A felhelyezéssel nem volt gond, de nem reggel kell. Éjszakára érdemes, alvás előtt. fekvő helyzetben van ideje feloldódni és hatni. Persze ilyenkor is szivárog ki valamennyi, és napközben is távozik majd de az éjszaka során van 7-8 órája hatni.
2019. jan. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

(Egyébként be is vizeztem előtte)

2019. jan. 12. 10:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy régebbi Canesten kombi aplikátorával helyezem fel jó mélyre este fekvés előtt. Nem vizezem, mindig feloldódik olyan mélyen.
2019. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!