Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hànyás szaga van a mensimnek....

Hànyás szaga van a mensimnek. Miert?

Figyelt kérdés
lehajoltam és éreztem büdi volt...volt már nektek is ilyen?

2019. jan. 13. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Mindíg azt mondják mindenhol: ha kellemetlen szagú a menstruációs vér azonnal firdulj nőgyógyászhoz! Tudom hogy szar helyzet.. De sajnos muszáj ha egészséges akarsz lenni. Esetleg még várj egy napot és szagold meg újra. Ha onnantól kezdve nem lesz ilyen problémád, csak nincs nagy bajod🙂 szóval szerintem nem kell rögtön nőgyógyászhoz futni, de ha nem javul érdemes lenne elmenni minnél előbb!!
2019. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Mi számít büdösnek?


A menzesznek van szaga, főleg ha az ember betétet használ. Szépen bomlik le a vér a bugyidban, a tested melegen tartja, meg is izzadsz.

Intenzív mozgás után kifejezetten büdös tud lenni az intimtájék.


Na meg az se mindegy milyen gyakran cserélsz betétet. 3 óránként ajánlott, akkor is ha csak 3 csepp vér van rajta.

2019. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hmmm rendben koszonom szepen!:)
2019. jan. 13. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!