Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs fájdalmaim...

Menstruációs fájdalmaim vannak de még nem jött meg. Mit tehetek? Minden lent!

Figyelt kérdés

Nem jött meg a menstruációm, késik 3 napja. Fájdalmaim vannak mivel ilyenkor a mellem feszít, néha görcsöl a hasam de nem jött meg. Két héttel ezelőtt volt egy buli amin nagyon sokat ittam s félek, hogy egy fiúval nem-é lett valami(mivel elvoltam egy sráccal- csak csók amire én emlékszem de aludtunk is s ki tudja addig mi történt — mondjuk tudtom szerint semmi)

Szerintetek mit tegyek? Várjak még? Ilyenkor mi a teendő?

16L

Kérem mellőzzük a negatív kommenteket (:


2019. jan. 15. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk csinálj egy terhességi tesztet, és imádkozz, hogy negatív legyen. :)

Utána már csak azért kell aggódnod, hogy mit kaphattál el, ami miatt késik. :)

2019. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tesztet csinálj, ha nem vagy benne biztos, hogy mi történt?
2019. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 nap késés semmi, előfordulhat, fertőzéssel sem kell ijesztgetni azoknak nem menzesz szerű tünetei vannak.


Vegyél egy gyorstesztet, ha negatív megnyugszol és majd szépen megjön. Ha ne adj isten pozitív van időd dönteni a terhességgel kapcsolatban.


drogériában 400-500 ft, reggeli első vizeletből perceken belül eredményt ad.

2019. jan. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!