Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hany napig tart nektek a...

Hany napig tart nektek a mensi? Hanyszor csereltek 1 nap? Mennyi jon? Van h uszkaltok a verben? Ha igen hanyadik napon?

Figyelt kérdés
Most jött meg(vagy hat 1 honapja par csepp jott csak 2-3 napig) és most úgy érzékelem h túl sok. azaz most járok kb 1,5 napnál és kb ömlik a vér es olvastam h a 2-7 nap kozepen kene h a legtobb legyen a ver. Ha ilyen sok az jelentheti h nekem csak par napos lesz a mensim? meg sztem meg nem kene h ilyen sok legyen sztem megvan v haromnegyed pohar mar tuti.normalis ez h ilyen koran mar ilyen sok mensi jott?

2019. jan. 16. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szóval ez a második? Még bőven változhat, idő kell, mire beáll. Normális egyébként. Van akinek erősebb, van akinek gyengébb. Persze közben is változik az erőssége. Elvérezni nem fogsz az biztos. A hossza nem feltétlenül függ ettől.

Nekem 4 nap amúgy, ebből fél napig nekem is nagyon erős, de előtte-utána kevés van.

Cserélni sűrűn kell, ezt te látod. De nem kell megvárni, míg csurig telik a betét, akkor sokkal kisebb eséllyel ázik át az ember. Ezen nem szabad spórolni.

2019. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!