Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum miatt hüvelygomba?

Antibiotikum miatt hüvelygomba?

Figyelt kérdés

1 hònapig voltam beteg, lázas. A doki antibiotikumot ìrt fel+probiotikumot...végül nem gyògyultam kaotam erősebb antibiotikumot és hát kijött a hüvelygomba (viszketés, égő érzés és folyá). Vettem a gyògyszertárban beliema hüvelytablettát, végig használtam azt a 10 szemet. Sokat segìtett. Nem ég és nem csìp, sőt a viszketés is elmùlt utána.

Viszont ma mintha éreztem volna hogy picit viszketet odalent, azòta nem éreztem. Ezek szerint vagy nem gyògyultam meg vagy paranoiás vagyok?

Esetleg ha vennék még egy beliema tabláttát az segìtene?

Február elején azert csak elmennék nő dokihoz. Csak addig nem akarom hogy megint valami legyen


2019. jan. 22. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress róla angolul home remedies kulcsszóval, pl savanyúkáposzta fogyasztása extra mennyiségben, fokhagyma, és kapszulás probiotikum lóadag
2019. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hüvelytabletta nekem is sokat segített, szerintem megérné folytatni. De ha nem javulsz egy héten belül, menj vissza a dokihoz.
2019. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves utolsò!

Szerinted abbòl nem lesz gáz hogy már egy dobozt elhasználtam?:)

2019. jan. 22. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!